Prima pagină Iluminat Spoturi LED Reflector LED reîncărcabil E.LED.FLOOD.STAND.EMERG.20 E.NEXT
Reflector LED reîncărcabil E.LED.FLOOD.STAND.EMERG.20 E.NEXT
Preţ fără taxe 232.50Lei
Preţ inclusiv taxe 279.01Lei
  • Cod:
    l0790014
Livrare estimata
în afara Varna începe la 44.86Lei pentru Varna începe de la 44.86Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 15 în stoc
Specificații tehnice
Articol: l0790014
Timp de încărcare: 8 ore
Putere: 20 W
Timp de funcționare autonomă: 4–6 h
Tip baterie: LiFePO4
Frecvență nominală: 50 Hz
Tensiune nominală de alimentare: 220–240 V
Grad de protecție: IP65
Interval temperatură de funcționare: -15…+45 °C