Prima pagină Iluminat Spoturi LED Spot LED E.LED.FLOOD.STANDART.10.6000, 10W, 6000K E.NEXT
Spot LED E.LED.FLOOD.STANDART.10.6000, 10W, 6000K E.NEXT
Preţ fără taxe 19.84Lei
Preţ inclusiv taxe 23.80Lei
  • Cod:
    l0790001
Spoturi LED
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 23 în stoc
Specificații tehnice
Articol: l0790001
Înălțime (H): 70 mm
Lungime (L): 90 mm
Putere nominală: 10 W
Frecvență nominală: 50 Hz
Tensiune nominală de alimentare: 220–240 V