Prima pagină Întrerupătoare și protecție împotriva curentului rezidual Întrerupătoare Întrerupătoare din seria E.INDUSTRIAL ÎNTRERUPTOR MODULAR DE CIRCUIT E.INDUSTRIAL.MCB.100.2.C63, 2P, 63A, C, 10KA E.NEXT
ÎNTRERUPTOR MODULAR DE CIRCUIT E.INDUSTRIAL.MCB.100.2.C63, 2P, 63A, C, 10KA E.NEXT
Preţ fără taxe 47.62Lei
Preţ inclusiv taxe 57.15Lei
  • Cod:
    i0180018
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.72Lei pentru Varna începe de la 40.72Lei
pentru Varna începe de la 17.67Lei în afara Varna începe la 18.42Lei
  • Numărul de poli:
    2P
  • Curent nominal [A]:
    63 O
  • Curba de oprire:
    C
  • Capacitate de rupere [kA]:
    10 kA
Avem 77 în stoc
Specificații tehnice
Articol: i0180018
Tensiune nominală CC, V/pol: 48
Conexiune la bara colectoare tip FORK: sus și jos
Clasa de limitare a curentului: 3
Număr de poli: 2
Caracteristica curent-timp: C
Tensiune de rezistență la impuls Uimp: 6 kV
Categoria de aplicație: AC-22B
Cuplu la borne: 5 Nm
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Tensiune de izolație Ui: 500 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 230/400 V
Tip de curent: AC
Frecvență nominală: 50 Hz
Performanță climatică: UHL4
Grad de poluare a mediului: 3
Secțiune transversală maximă a conductorului: 25 mm²
Grad de protecție: IP20
Respectarea standardelor: DSTU EN 60898-1; EN 60947-2
Capacitate nominală de rupere Icu: 10 kA
Curent nominal In: 63 A
Durabilitate mecanică/electrică: ≤20.000 / ≤8.000 cicluri
Interval temperatură de funcționare: –25…+40 °C
Montare: pe șină DIN de 35 mm