Prima pagină Convertoare de frecvență CONVERTOR DE FRECVENȚĂ E.F-DRIVE.STAND.1R5S 1.5KW 1P / 220V E.NEXT
CONVERTOR DE FRECVENȚĂ E.F-DRIVE.STAND.1R5S 1.5KW 1P / 220V E.NEXT
Preţ fără taxe 1,037.78Lei
Preţ inclusiv taxe 1,245.33Lei
  • Cod:
    s069003
Livrare estimata
în afara Varna începe la 44.84Lei pentru Varna începe de la 44.84Lei
pentru Varna începe de la 17.67Lei în afara Varna începe la 18.42Lei
Avem 3 în stoc
Specificații tehnice
Articol: s069003
Putere nominală: 1,5 kW
Terminale de intrare: 5 digitale, 1 analogic (0 … +10V / 0 … 20mA)
Terminale de ieșire: 1 colector deschis, 1 releu, 1 analogic (0 … +10V / 0 … 20mA)
Tensiune de intrare/ieșire: 1×220 / 3×0~220 V (-15% ~ +10%)
Curent de intrare/ieșire: 14,1 / 7,0 A
Frecvență purtătoare: 2–16 kHz
Timp de accelerare/frânare: 0–999 s
Capacitate de suprasarcină: 150% – 1 min; 180% – 2 sec; 200% – 0,5 sec