Prima pagină Convertoare de frecvență CONVERTOR DE FRECVENȚĂ E.F-DRIVE.PRO.2R2 2.2KW 3P / 380V E.NEXT
CONVERTOR DE FRECVENȚĂ E.F-DRIVE.PRO.2R2 2.2KW 3P / 380V E.NEXT
Preţ fără taxe 1,596.64Lei
Preţ inclusiv taxe 1,915.96Lei
  • Cod:
    p0800104
Livrare estimata
în afara Varna începe la 78.07Lei pentru Varna începe de la 78.07Lei
pentru Varna începe de la 30.60Lei în afara Varna începe la 31.35Lei
Avem 2 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p0800104
Putere nominală: 2,2 kW
Tensiune de intrare/ieșire: 3×380 / 3×380 V
Curent de intrare/ieșire: 5,8 / 5,1 A
Frecvență de ieșire (Hz): V/F: 0–3200 / SVC: 0–300
Frecvență purtătoare: 0,5–16 kHz
Toleranțe: tensiune ±15%; frecvență ±5%; dezechilibru ≤3%
Timp de accelerare/frânare: 0–6500 s
Capacitate de suprasarcină: 150% – 1 min; 180% – 3 sec
Intrări/ieșiri: 5(7) digitale, 1 de mare viteză până la 100 kHz, 1(3) intrări analogice (0…+10V / 0…20mA), 1(2) ieșire cu colector deschis sau cu impulsuri de înaltă frecvență, 1 ieșire releu, 1(2) ieșire analogică (0…+10V / 0…20mA), RS485 (Modbus RTU)