Prima pagină Incalzire electrica Incalzire prin pardoseala COVORAȘ ÎNCĂLZIRE CU DOUĂ FIRE E.HEAT.MAT.150.600, 600W, 4.0M², 230V E.NEXT
COVORAȘ ÎNCĂLZIRE CU DOUĂ FIRE E.HEAT.MAT.150.600, 600W, 4.0M², 230V E.NEXT
Preţ fără taxe 577.44Lei
Preţ inclusiv taxe 692.93Lei
  • Cod:
    h0010007
Livrare estimata
în afara Varna începe la 48.90Lei pentru Varna începe de la 48.90Lei
pentru Varna începe de la 17.67Lei în afara Varna începe la 18.42Lei
Avem 3 în stoc
Specificații tehnice
Articol: h0010007
Tip: covoraș încălzitor, cu două fire, seria E.HEAT MAT 150
Putere nominală: 600 W
Suprafață acoperită: 4,0 m² (≈150 W/m²)
Tensiune de alimentare: AC 230 V
Frecvență nominală: 50/60 Hz
Lățime covoraș: 0,5 m
Lungime cablu de încălzire: ~8 m (≈75 W/m)
Diametru cablu de încălzire: ~3,2 mm
Lungime capăt „rece”: ~3 m
Construcție/materiale: FEP+PEX; împletitură de aluminiu; PVC (până la 125 °C)