Prima pagină Incalzire electrica Incalzire prin pardoseala CABLU DE ÎNCĂLZIRE CU DOUĂ FIRE E.HEAT.CABLE.T.17.350. 21M, 350W, 230V E.NEXT
CABLU DE ÎNCĂLZIRE CU DOUĂ FIRE E.HEAT.CABLE.T.17.350. 21M, 350W, 230V E.NEXT
Preţ fără taxe 249.71Lei
Preţ inclusiv taxe 299.65Lei
  • Cod:
    h0030003
Livrare estimata
în afara Varna începe la 44.84Lei pentru Varna începe de la 44.84Lei
pentru Varna începe de la 17.67Lei în afara Varna începe la 18.42Lei
Avem 11 în stoc
Specificații tehnice
Articol: h0030003
Tip cablu: bifilar, ecranat
Grosime: 5,3 mm
Putere specifică: 17 W/m
Conductor rece: 2,5 m
Izolație internă: FEP (Teflon) + PEX
Ecran: împletitură de aluminiu
Izolație externă: PVC, 125°C
Tensiune nominală: 230 V