Prima pagină Întrerupătoare și protecție împotriva curentului rezidual Întrerupătoare Întrerupătoare din seria E.PRO ÎNTRERUPTOR AUTOMAT MODULAR E.MCB.PRO.60.1N.C25.THIN, 1P+N, 25A, C, 4.5KA E.NEXT
ÎNTRERUPTOR AUTOMAT MODULAR E.MCB.PRO.60.1N.C25.THIN, 1P+N, 25A, C, 4.5KA E.NEXT
Preţ fără taxe 14.89Lei
Preţ inclusiv taxe 17.87Lei
  • Cod:
    p055003
  • Curent nominal [A]:
    25 O
    5 kA
Avem 765 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p055003
Tensiunea nominală DC, V/pol: 48
Conectarea tip pieptene FORK (furcă): sus și jos
Clasa de limitare a curentului: 3
Număr de poli: 1+N
Caracteristica timp-curent: C
Tensiunea de rezistență la impuls Uimp: 6 kV
Categoria de aplicație: AC-22B
Cuplu de strângere a bornelor: 3 N m
Altitudine deasupra nivelului mării: până la 2000 m
Tensiunea de izolație Ui: 500 V
Tensiunea nominală de funcționare Ue: AC 230/400 V
Tipul de curent: AC
Frecvența nominală: 50 Hz
Versiune climatică: UHL4
Grad de poluare: 3
Secțiunea transversală maximă a conductorului conectat, mm²: 25
Grad de protecție: IP20
Respectarea standardelor: DSTU IEC 60947-1:2008; DSTU IEC 60898-1:2005
Metodă de eliminare: predare către o companie specializată
Capacitate nominală de rupere Icn: 4,5 kA
Curent nominal In: 25 A
Durabilitate electrică/mecanică, cicluri B-O: ≥10.000 / ≥20.000
Interval de temperatură de funcționare: −25…+40 °C
Montare: pe șină DIN 35 mm
Poziție de funcționare: verticală/orizontală (abatere ≤5°)
Lățime 1 pol: 9 mm