Prima pagină Întrerupătoare și protecție împotriva curentului rezidual Întrerupătoare Întrerupătoare din seria E.PRO ÎNTRERUPTOR AUTOMAT MODULAR E.MCB.PRO.60.1N.C20.THIN, 1P+N, 20A, C, 4.5KA E.NEXT
ÎNTRERUPTOR AUTOMAT MODULAR E.MCB.PRO.60.1N.C20.THIN, 1P+N, 20A, C, 4.5KA E.NEXT
Preţ fără taxe 14.89Lei
Preţ inclusiv taxe 17.87Lei
  • Cod:
    p055002
  • Curent nominal [A]:
    20 O
    5 kA
Avem 276 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p055002
Serie: e.mcb.pro (subțire)
Număr de poli: 2P (1P+N)
Caracteristica de declanșare: C
Curent nominal In: 20 A
Tensiunea nominală de funcționare Ue: AC 230 V
Capacitate de rupere limitată Icu: 4,5 kA
Grad de protecție: IP20
Secțiune transversală a conductorului conectat: până la 10 mm²
Rezistență la uzură mecanică: 10.000 de cicluri
Interval de temperatură de funcționare: −25…+40 °C
Dimensiuni (Î×L×A): 80 × 17,5 × 60 mm
Spațiu ocupat: 1 modul (17,5 mm)
Durata de viață: 5 ani
Perioada de garanție: 12 luni
Origine: Polonia
Respectă standardele: DSTU EN 60898-1; DSTU EN 60947-2
Tensiunea de rezistență la impuls Uimp: 6 kV.