Prima pagină Întrerupătoare și protecție împotriva curentului rezidual Întrerupătoare Întrerupătoare din seria E.PRO ÎNTRERUPTOR AUTOMAT MODULAR E.MCB.PRO.60.1N.C20.THIN, 1P+N, 32A, C, 4.5KA, THIN E.NEXT
ÎNTRERUPTOR AUTOMAT MODULAR E.MCB.PRO.60.1N.C20.THIN, 1P+N, 32A, C, 4.5KA, THIN E.NEXT
Preţ fără taxe 14.89Lei
Preţ inclusiv taxe 17.86Lei
  • Cod:
    p055006
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 3048 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p055006
Tip: întrerupător automat (MCB), seria E.MCB PRO 60 1N THIN
Poli: 1P+N (carcasă subțire)
Curba de declanșare: C
Curent nominal In: 32 A
Tensiunea nominală de funcționare Ue: AC 230/400 V
Tensiunea de izolație Ui: 500 V
Tensiunea de ținere la impuls Uimp: 6 kV
Capacitatea de comutare Icn/Icu: 4,5 kA
Clasa de limitare a curentului: 3
Frecvența nominală: 50 Hz
Conectare la bara colectoare FORK: sus și jos
Secțiune transversală maximă a firului: 1–6 mm²
Cuplu de strângere a bornelor: 2,5 N m
Montare: pe șină DIN 35 mm
Temperatura de funcționare: –30…+60 °C
Altitudine admisă: ≤2000 m
Performanță climatică: UHL4; Grad de poluare: 2
Grad de protecție: IP20
Poziție de funcționare: verticală/orizontală (abatere ≤5°)
Dimensiuni (Î×L×A): ~80×17,5×60 mm