Prima pagină Întrerupătoare și protecție împotriva curentului rezidual Protecții combinate de curent rezidual Întrerupătoare cu protecție la supracurent din seria E.PRO PROTECȚIE LA CURENT DE REPARARE CU PROTECȚIE LA SUPRASURENT E.RCBO.PRO.2.B06.30, 1P+N, 6A, B, TIP A, 30MA E.NEXT
PROTECȚIE LA CURENT DE REPARARE CU PROTECȚIE LA SUPRASURENT E.RCBO.PRO.2.B06.30, 1P+N, 6A, B, TIP A, 30MA E.NEXT
Preţ fără taxe 93.18Lei
Preţ inclusiv taxe 111.81Lei
  • Cod:
    p0720004
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 5 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p0720004
Conexiune la bara colectoare tip pieptene (FORK): nu
Clasa de limitare a curentului: 2
Curent diferențial nominal IΔn: 30 mA
Poli: 1P+N
Curba de declanșare: B
Tensiune de rezistență la impuls Uimp: 4 kV
Cuplu de strângere a bornelor: 3 Nm
Altitudine: până la 2000 m
Tensiune de izolație Ui: 500 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 230 V
Tip de curent: AC
Frecvență nominală: 50 Hz
Max. Secțiune transversală a conductorului: 25 mm²
Grad de protecție: IP20
Respectarea standardelor: DSTU EN 61009-1
Capacitate nominală de rupere Icn: 6 kA
Curent nominal In: 6 A
Anduranță (mecanică/electrică): ≥15.000 / ≥6.000 cicluri
Interval de temperatură: -25…+40 °C
Capacitate nominală de închidere/rupere: 500 A
Compatibilitate cu sistemul de bare colectoare: 35 mm
Montare: Șină DIN 35 mm