Prima pagină Întrerupătoare și protecție împotriva curentului rezidual Protecții combinate de curent rezidual Întrerupătoare cu protecție la supracurent din seria E.PRO PROTECȚIE LA CURENT REPARATIV CU PROTECȚIE LA SUPRASURENT E.RCBO.PRO.2.C10.30, 1P+N, 10A, C, TIP A, 30MA E.NEXT
PROTECȚIE LA CURENT REPARATIV CU PROTECȚIE LA SUPRASURENT E.RCBO.PRO.2.C10.30, 1P+N, 10A, C, TIP A, 30MA E.NEXT
Preţ fără taxe 93.19Lei
Preţ inclusiv taxe 111.83Lei
  • Cod:
    p0720008
Avem 529 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p0720008
Conectare la o bară colectoare tip pieptene (FORK): nu
Clasa de limitare a curentului: 2
Curent diferențial nominal IΔn: 30 mA
Poli: 1P+N
Curba de declanșare: C
Tensiune de ținere la impuls Uimp: 4 kV
Cuplu de strângere a bornelor: 3 Nm
Altitudine: până la 2000 m
Tensiune de izolație Ui: 500 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 230 V
Tip de curent: AC
Frecvență nominală: 50 Hz
Max. Secțiune transversală a conductorului: 25 mm²
Capacitate nominală de rupere Icn: 6 kA
Curent nominal In: 10 A
Anduranță (mecanică/electrică): ≥15.000 / ≥6.000 cicluri
Interval de temperatură: -25…+40 °C
Capacitate nominală de închidere/rupere: 500 A
Montare: Șină DIN 35 mm