Prima pagină Alimentarea echipamentelor de joasă tensiune Relee termice RELEU DE PROTECȚIE TERMICĂ E.INDUSTRIAL.UKH.22.13, CURENT NOMINAL 22A, INTERVAL DE REGLARE 9-13 A E.NEXT
RELEU DE PROTECȚIE TERMICĂ E.INDUSTRIAL.UKH.22.13, CURENT NOMINAL 22A, INTERVAL DE REGLARE 9-13 A E.NEXT
Preţ fără taxe 40.35Lei
Preţ inclusiv taxe 48.42Lei
  • Cod:
    i0110006
Avem 31 în stoc
Specificații tehnice
Articol: i0110006
Număr de poli: 3
Dimensiune (curent maxim pentru această dimensiune): 22 A
Interval de setare a curentului de funcționare: 9–13 A
Tensiune de rezistență la impuls Uimp: 6 kV
Tipul și numărul de contacte suplimentare: 1NO+1NC
Cuplu de strângere a bornelor: 2,5 Nm
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Greutate (nu mai mare de): 0,11 kg
Tensiune de izolație Ui: 690 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 400/660 V
Tip de curent: AC
Frecvență nominală: 50 Hz
Grad de poluare a mediului: 3
Secțiune transversală maximă a firelor conectate: 6 mm²
Interval de temperatură de funcționare: -25…+40 °C