RELEU DE PROTECȚIE TERMICĂ E.PRO.UKH.1.2,0.1-2, DIAP. 1.2-2.0 A E.NEXT
Preţ fără taxe 41.28Lei
Preţ inclusiv taxe 49.54Lei
  • Cod:
    p058007
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 103 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p058007
Număr de poli: 3
Dimensiune (curent maxim pentru această dimensiune): 25 A
Interval de setare a curentului de funcționare: 1,2–2,0 A
Tensiune de rezistență la impuls Uimp: 6 kV
Tipul și numărul de contacte suplimentare: 1NO+1NC
Cuplu de strângere a bornelor: 1,2 Nm
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Tensiune de izolație Ui: 690 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 400/690 V
Tip de curent: AC
Frecvență nominală: 50 Hz
Grad de poluare a mediului: 3
Dimensiune: 1
Max. Secțiunea transversală a firelor conectate: 1 mm²
Grad de protecție: IP20
Respectarea standardelor: DSTU EN 60947-4-1
Metodă de eliminare: transfer către o firmă specializată
Interval de temperatură de funcționare: -25…+40 °C