RELEU DE PROTECȚIE TERMICĂ E.PRO.UKH.1.2,5.1-2, DIAP. 1.6-2.5 A E.NEXT
Preţ fără taxe 41.28Lei
Preţ inclusiv taxe 49.54Lei
  • Cod:
    p058008
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 7 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p058008
Număr de poli: 3
Dimensiune (curent maxim pentru această dimensiune): 25 A
Interval de setare a curentului de funcționare: 1,6–2,5 A
Tensiune de rezistență la impuls Uimp: 6 kV
Tipul și numărul de contacte suplimentare: 1NO+1NC
Cuplu de strângere a bornelor: 1,2 Nm
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Tensiune de izolație Ui: 690 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 400/690 V
Tip de curent: AC
Frecvență nominală: 50 Hz
Grad de poluare a mediului: 3
Dimensiune: 1
Max. Secțiunea transversală a firelor conectate: 1 mm²
Grad de protecție: IP20
Respectarea standardelor: DSTU EN 60947-4-1
Metodă de eliminare: transfer către o firmă specializată
Interval de temperatură de funcționare: -25…+40 °C