Prima pagină Produse de asamblare Blocuri terminale și blocuri de distribuție BLOCURI DE DISTRIBUȚIE E.SN.PRO.250 PENTRU SINĂ DIN, 250A (INTRARE 1*35-120 MM²/IEȘIRE 6*2.5-16 MM²) E.NEXT
BLOCURI DE DISTRIBUȚIE E.SN.PRO.250 PENTRU SINĂ DIN, 250A (INTRARE 1*35-120 MM²/IEȘIRE 6*2.5-16 MM²) E.NEXT
Preţ fără taxe 103.81Lei
Preţ inclusiv taxe 124.57Lei
  • Cod:
    p0680004
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 157 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p0680004
Respectarea standardelor: DSTU EN 60947-1; EN 60947-7-1; DSTU EN 60998-1
Metodă de eliminare: predare către o companie specializată
Caracteristici: Bloc de distribuție e.sn.pro.250 pentru șină DIN, 250 A (intrare: 1×35…120 mm²; ieșire: 2×6…35 mm², 5×2,5…16 mm², 4×2,5…10 mm²)