TERMINAL TERMINAL E.TC.DIN.PRO.35 ALBASTRU E.NEXT
Preţ fără taxe 7.70Lei
Preţ inclusiv taxe 9.24Lei
  • Cod:
    p049023
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.72Lei pentru Varna începe de la 40.72Lei
pentru Varna începe de la 17.67Lei în afara Varna începe la 18.42Lei
Avem 164 în stoc
Specificații tehnice
Articol: p049023
Secțiune transversală a firului de conectare, mm²: 35
Culoare: Albastru
Tensiunea de izolație Ui: 750 V
Respectă standardele: DSTU EN 60947-1; EN 60947-7-1; DSTU EN 60998-1
Metodă de eliminare: predare către o firmă specializată
Caracteristici: Secțiune transversală a firului flexibil 0,25–35,0 mm²; Secțiune transversală a firului solid 2,5–50,0 mm²