Prima pagină Alimentarea echipamentelor de joasă tensiune Comutatoare de pachete ÎNTRERUPĂTOR PACHET E.INDUSTRIAL.SB.0-1-2.3.20, 3P, 20A (0-1-2) E.NEXT
ÎNTRERUPĂTOR PACHET E.INDUSTRIAL.SB.0-1-2.3.20, 3P, 20A (0-1-2) E.NEXT
Preţ fără taxe 81.15Lei
Preţ inclusiv taxe 97.38Lei
  • Cod:
    i0360015
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 6 în stoc
Specificații tehnice
Articol: i0360015
Număr de poli: 3
Tensiunea de rezistență la impact Uimp: 6 kV
Categoria de aplicație: AC-22A, AC-23A
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Greutate (maxim): 0,16 kg
Tensiunea de izolație Ui: 500 V
Tensiunea nominală de funcționare Ue: AC 440 V, DC 32 V
Tipul de curent: AC
Frecvența nominală: 50 Hz
Gradul de poluare a mediului: 3
Secțiunea transversală maximă a firelor conectate, mm²: 2,5
Gradul de protecție: IP65
Respectarea standardelor: DSTU EN 60947-1; EN IEC 60947-3; DSTU EN 60947-5-1
Metodă de eliminare: predare către o firmă specializată
Poziția comutatorului: 0-1-2
Curent nominal In: 20 A
Durabilitate mecanică/electrică, cicluri: ≤10.000 / 3.000
Interval temperatură de funcționare: -25…+40 °C
Montare: pe șină DIN 35 mm; pe panou de montare