Prima pagină Alimentarea echipamentelor de joasă tensiune Comutatoare de pachete ÎNTRERUPĂTOR DE PACHET ÎN CARCASĂ E.INDUSTRIAL.SB.1-0-2.4.100, 4P, 100A (1-0-2) E.NEXT
ÎNTRERUPĂTOR DE PACHET ÎN CARCASĂ E.INDUSTRIAL.SB.1-0-2.4.100, 4P, 100A (1-0-2) E.NEXT
Preţ fără taxe 343.19Lei
Preţ inclusiv taxe 411.83Lei
  • Cod:
    i0360014
Livrare estimata
în afara Varna începe la 44.85Lei pentru Varna începe de la 44.85Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 3 în stoc
Specificații tehnice
Articol: i0360014
Număr de poli: 3P+N
Tensiune de rezistență la impact Uimp: 6 kV
Categorie de aplicație: AC-22A, AC-23A
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Greutate (maxim): 1,65 kg
Tensiune de izolație Ui: 500 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 440 V, DC 32 V
Tip de curent: AC
Frecvență nominală: 50 Hz
Grad de poluare a mediului: 3
Secțiune transversală maximă a firelor conectate, mm²: 35
Grad de protecție: IP65
Respectă standardele: DSTU EN 60947-1; EN IEC 60947-3; DSTU EN 60947-5-1
Metodă de eliminare: predare către o firmă specializată
Poziția comutatorului: 1-0-2
Curent nominal In: 100 A
Durabilitate mecanică/electrică, cicluri: ≤10.000 / 3.000
Interval temperatură de funcționare: -25…+40 °C
Montare: pe șină DIN 35 mm; pe panou de montare