Prima pagină Alimentarea echipamentelor de joasă tensiune Comutatoare de pachete ÎNTRERUPĂTOR DE PACHET ÎN CARCASĂ E.INDUSTRIAL.SB.1-0-2.4.20, 4P, 20A (1-0-2) E.NEXT
ÎNTRERUPĂTOR DE PACHET ÎN CARCASĂ E.INDUSTRIAL.SB.1-0-2.4.20, 4P, 20A (1-0-2) E.NEXT
Preţ fără taxe 79.71Lei
Preţ inclusiv taxe 95.65Lei
  • Cod:
    i0360012
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 19 în stoc
Specificații tehnice
Articol: i0360012
Număr de poli: 3P+N
Tensiunea de rezistență la impact Uimp: 6 kV
Categoria de aplicație: AC-22A, AC-23A
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Greutate (maxim): 0,6 kg
Tensiunea de izolație Ui: 500 V
Tensiunea nominală de funcționare Ue: AC 440 V, DC 32 V
Tipul de curent: AC
Frecvența nominală: 50 Hz
Gradul de poluare a mediului: 3
Secțiunea transversală maximă a firelor conectate, mm²: 2,5
Gradul de protecție: IP65
Respectarea standardelor: DSTU EN 60947-1; EN IEC 60947-3; DSTU EN 60947-5-1
Metodă de eliminare: predare către o firmă specializată
Poziția comutatorului: 1-0-2
Curent nominal In: 20 A
Durabilitate mecanică/electrică, cicluri: ≤10.000 / 3.000
Interval temperatură de funcționare: -25…+40 °C
Montare: pe șină DIN 35 mm; pe panou de montare