Prima pagină Alimentarea echipamentelor de joasă tensiune Comutatoare de pachete ÎNTRERUPĂTOR DE PACHET ÎN CARCASĂ E.INDUSTRIAL.SB.1-0-2.3.20, 3P, 20A (1-0-2) E.NEXT
ÎNTRERUPĂTOR DE PACHET ÎN CARCASĂ E.INDUSTRIAL.SB.1-0-2.3.20, 3P, 20A (1-0-2) E.NEXT
Preţ fără taxe 82.51Lei
Preţ inclusiv taxe 99.01Lei
  • Cod:
    i0360005
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 44 în stoc
Specificații tehnice
Articol: i0360005
Număr de poli: 3
Tensiune de rezistență la impact Uimp: 6 kV
Categorie de aplicație: AC-22A, AC-23A
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Greutate (maxim): 0,42 kg
Tensiune de izolație Ui: 500 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 440 V, DC 32 V
Tip de curent: AC
Frecvență nominală: 50 Hz
Grad de poluare a mediului: 3
Secțiune transversală maximă a firelor conectate, mm²: 2,5
Grad de protecție: IP65
Respectă standardele: DSTU EN 60947-1; EN IEC 60947-3; DSTU EN 60947-5-1
Metodă de eliminare: predare către o firmă specializată
Poziția comutatorului: 1-0-2
Curent nominal In: 20 A
Durabilitate mecanică/electrică, cicluri: ≤10.000 / 3.000
Interval temperatură de funcționare: -25…+40 °C
Montare: pe șină DIN 35 mm; pe panou de montare