Prima pagină Alimentarea echipamentelor de joasă tensiune Contactoare CONTACTOR E.INDUSTRIAL.UKC.9.24, 9A, 24V, 1NO+1NC E.NEXT
CONTACTOR E.INDUSTRIAL.UKC.9.24, 9A, 24V, 1NO+1NC E.NEXT
Preţ fără taxe 69.08Lei
Preţ inclusiv taxe 82.90Lei
  • Cod:
    i.0090071
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 30 în stoc
Informatii privind conformitatea
Caracteristici tehnice
Articol: i.0090071
Număr de poli: 3
Tensiune de rezistență la supratensiune Uimp: 8 kV
Categoria de aplicație: AC-3
Tipul și numărul de contacte suplimentare: 1NO+1NO
Suprasarcină maximă pe termen scurt (t≤1 s): 18×In
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Tensiune de izolație Ui: 690 V
Tensiune nominală de funcționare Ue: AC 400/660 V
Tip de curent: AC
Tensiune bobină de comandă Uc: 24 V
Frecvență nominală: 50 Hz
Putere nominală a motorului controlat AC-3: 4 kW
Grad de poluare a mediului: 3
Curent nominal de funcționare (AC-3): 12 A
Grad de protecție: IP20
Respectă standardele: DSTU EN 60947-1; EN 60947-4-1
Metodă de eliminare: predare către o firmă specializată
Durabilitate mecanică/electrică, cicluri: ≤10.000.000 / 1.000.000
Interval temperatură de funcționare: -25…+40 °C
Montare: pe șină DIN 35 mm