Prima pagină Dispozitive pentru transmiterea comenzilor și semnalelor E.NEXT Lămpile indicatoare E.NEXT LED INDICATOR E.AD16.230.ALBASTRU, Ø16MM 230V AC ALBASTRU E.NEXT
LED INDICATOR E.AD16.230.ALBASTRU, Ø16MM 230V AC ALBASTRU E.NEXT
Preţ fără taxe 4.95Lei
Preţ inclusiv taxe 5.93Lei
  • Cod:
    s009016
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 129 în stoc
Specificații tehnice
Articol: s009016
Descriere: Indicator luminos Ø16 mm pentru montare pe panou
Diametru orificiu: 16 mm
Culoare: albastru
Tensiunea nominală de funcționare Ue: 230 V AC
Tipul de curent: AC
Secțiunea maximă a conductorului: 1 mm²
Grad de protecție: IP40
Curent nominal In: 0,02 A
Temperatura de funcționare: -20…+40 °C
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Grad de poluare: 3
Montare: pe panou de montare (orificiu Ø16 mm)