Prima pagină Dispozitive pentru transmiterea comenzilor și semnalelor E.NEXT Lămpile indicatoare E.NEXT LED INDICATOR E.AD22.230.ALBASTRU, Ø22MM 230V AC ALBASTRU E.NEXT
LED INDICATOR E.AD22.230.ALBASTRU, Ø22MM 230V AC ALBASTRU E.NEXT
Preţ fără taxe 6.14Lei
Preţ inclusiv taxe 7.37Lei
  • Cod:
    s009025
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 190 în stoc
Specificații tehnice
Articol: s009025
Descriere: Indicator luminos Ø22 mm pentru montare pe panou
Diametru orificiu: 22 mm
Culoare: albastru
Tensiunea nominală de funcționare Ue: 230 V AC
Tipul de curent: AC
Secțiunea maximă a conductorului: 1,5 mm²
Grad de protecție: IP40
Curent nominal In: 0,02 A
Temperatura de funcționare: -20…+40 °C
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Grad de poluare: 3
Montare: pe un panou de montare (orificiu Ø22 mm)